Zadnji rezultati:

14-12-2019 19:00
 
Mnk Zmaj 4 : 1 Mnk Plat
14-12-2019 18:00
 
Mnk Riva 4 : 6 Mnk Dunave
 
Mnk Lumbarda 3 : 2 Mnk Čilipi
14-12-2019 17:00
 
Mnk Sv.Antun 3 : 0 Mnk SSSD - UNIDU
 
Mnk Čibača 2 : 4 Mnk Porto Tolero
13-12-2019 21:30
 
Mnk Pridvorje 8 : 0 Mnk Sokol
13-12-2019 20:30
 
Mnk Cavtat 6 : 2 Mnk Jadran Ljuta
13-12-2019 19:30
 
Mnk Mećajac 0 : 2 Mnk Duba Konavoska
   

DISCIPLINSKE MJERE 8.KOLO

Dorijan Mehić (MNK Sokol) 9.kolo

Pavo Kuliš (MNK Dunave) 9.kolo, disciplinski postupak

Ivan Milić (MNK Riva) 9. i 10. kolo

Domagoj Žeravica (MNK Čibača) 9. kolo

 

DISCIPLINSKE MJERE 7.KOLO

Pero Saulan (MNK Zmaj) 8. i 9. kolo

Niko Ucović (MNK Dunave) 8. i 9. kolo

Đuro Vitković (MNK Duba Konavoska) 8. i 9. kolo

 

DISCIPLINSKE MJERE 6.KOLO

Ivica Perak (MNK Sokol) odluka  - 1. mjesec (do 02.siječnja 2020)

 

15.11.2019 u 20:30 h (Ploče) 1/8 Finala KUP-a MNK PORTO TOLERO - MNK ALUMNUS 2:3

 

Odgoda 3.Kola: odgoda

Polufinale KUP-a Regija Jug

Murter, 22/10/2019 19:30 h MNK MURTER - MNK DUBA KONAVOSKA 3:1

 

DISCIPLINSKE MJERE 2.KOLO

Sandro Joković (MNK Čibača) - 3 mjeseca (do 20.siječnja 2020) odluka

 

2.Kolo KUP Regija Jug

Split, 16/10/2019 21h MNK GENIUS - MNK DUBA KONAVOSKA 1:2

Obavijest za uplatu kotizacije: obavijest

Izvješće sa Plenuma klubova pročitajte ovdje: izvješće

Prelazni rok za Županijsku Futsal ligu je do 15.10.2019.

 

1.kolo KUP-a Regija jug 09.10.2019 u 19:30 h MNK DUBA KONAVOSKA - AFC UNIVERSITAS 3:1

Molimo pročitati upute za prijavu kluba za ligu: uputa i obrazac

Prijave za sezonu 2019/2020 pročitati ovdje: obavijest

 

 Važna obavijest! uputapolicije  

Molimo sve sudionike da se pridržavaju dogovora i pravila koji su doneseni na plenumu klubova:

- Svaka ekipa mora nositi svoje markere (ne koristiti markere od lige)

- Markeri se moraju obući te prilikom zamjene dati iz ruke u ruku sa igračem kojim se mijenja.

- Lopta od igre se ne daje za zagrijavanje momčadi (donijet svoje lopte)

- Ne dozvoljava se ulazak na parket dok se igra druga utakmica (središnja vrata od ulaska na parket moraju bit zatvorena) eventualno se može stajati na vratima u kantunima dvorane 

Sve ove odluke donesene su u suglasnosti predstavnika klubova te su ih oni i predložili i glasali, na vodstvu lige je samo da se provedu one mjere koje su izglasane većinom. 

 

Na našem facebook profilu možete pratit prognozere kola.

ZFL   

Napomene kojih bi se trebali pridržavat svi sudionici možete pročitati ovdje: Napomene

Za registrirane igrače preko HNS sustav Comet unijeli smo fotografije (kikom na ime i prezime).  

Osviježena je rubrika fotografija: Kliknuti na Klubovi-Team-Galerija fotografija, ako neki klub ima još fotografija koje se tiču isključivo ŽFL nek ih dostavi na mail lige pa ćemo ih uvrstiti u rubriku.

 

NAPOMENA

Mole se sudionici natjecanja da prijave momčadi vrše na PRIJAVNOM LISTIĆU koji se nalazi nastranici lige, te da obavezno upisuju brojeve igrača sa dresa, da navedu voditelja i službenu osobu, ako su prisutni i što je najbitnije da na pričuvnoj klupi mogu biti igrači i to obavezno u sportskoj opremi, te dvije (2) osobe (voditelj i službena osoba), također treba još naglasiti da igrači ili službene osobe koje su pod kaznom ili suspenzijom ne mogu biti na pričuvnoj klupi, ova napomena je objavljena iz razloga da se službene osobe ne dovede u nezgodnu situaciju i da trebaju moljakat osobe da napuste klupu. Također ovim putem napominjemo da igrač koji je zaveden u PRIJAVNI LIST, a ne stigne na pričuvnu klupu do završetka prvog poluvremena, nema pravo nastupa na tom susretu. 

Popunjava se rubrika galerija fotografija ekipa koju možete pogledati kod podataka o klubu.      

Napomena da suspendirani igrači (crveni karton ili tri žuta kartona) nemaju pravo bit u zapisniku utakmice za koju odrađuju suspenziju, te samim tim ne smiju biti na parketu već na tribinama dvorane.

Molimo igrače da na utakmicama nastupaju u (istim) klubskim dresovima kako bi ozbiljnost same ekipe i lige bila na višoj razini, u protivnom dobit će markere za igrat.

 

   

Sljedeće kolo:  

10-01-2020 19:30
 
Mnk Plat - Mnk Pridvorje
10-01-2020 20:30
 
Mnk Dunave - Mnk Zmaj
10-01-2020 21:30
 
Mnk SSSD - UNIDU - Mnk Riva
11-01-2020 00:00
 
Mnk Porto Tolero - Mnk Mećajac
11-01-2020 17:00
 
Mnk Čilipi - Mnk Sv.Antun
11-01-2020 18:00
 
Mnk Jadran Ljuta - Mnk Lumbarda
11-01-2020 19:00
 
Mnk Ponta - Mnk Čibača
11-01-2020 20:00
 
Mnk Duba Konavoska - Mnk Cavtat